Tolga Karel 5. kez baba olmaya hazırlanıyor

Kanal D ekranında 2005-2010 yılları arasında yayınlanan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde canlandırdığı ‘Oğuz’ karakteriyle tanınan Tolga Karel, 2016 yılında sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakmış ve ABD’ye taşınmıştı.

Kurduğu sağlık turizmi şirketi iflas edince eşi Sarah Scott’ın ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınan Karel, 2018’de aylık sekiz bin dolara TIR şoförlüğü yapmaya başlamıştı.

Her geçen gün işlerini biraz daha büyüten Karel, ilk yatırımını 2020 yılında Florida’dan bir ev satın alarak yapmıştı. Karel, Ekim 2021’de ise eşi ve çocukları ile yaşayacağı yeni evi için Florida’nın gözde bölgelerinden birinde arsa almıştı.

İKİNCİ KEZ KIZ BABASI OLACAK

ABD’de lojistik şirketi de kuran Tolga Karel, bu kez iş hayatıyla değil, bebek haberiyle gündeme geldi. Manken Günay Musayeva ile ilk evliliğinden Cihangir adında bir oğlu, Sarah Scott ile ilişkisinden ise Kenan, Tufan ve Mia adında üç çocuğu olan Karel, beşinci kez baba olmaya hazırlanıyor.

Karel, bebek haberini Ramazan Bayramı öncesi yakınlarına verdi. Üç erkek bir kız babası olan 45 yaşındaki ünlü ismin, beşinci bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x